سوالات متداول
در این صفحه به سوالات متداول کاربران پاسخ داده شده است.برای مشاهده پاسخ هر سوال، بر روی سوال مورد نظر کلیک نمایید.

    چگونه ترجمه خود را براي شما ارسال كنم؟

    براي ارسال سفارش‌هاي ترجمه خود كافيست در سايت ثبت نام نماييد.سپس با كليك بر روي سفارش ترجمه جديد، سفارش خود را ثبت نماييد.


كيفيت‌ ترجمه‌ها در سایت جهان ترجمه به چه صورت است؟

سایت جهان ترجمه متشکل از مترجمان حرفه ای و مجرب می باشد. از این رو کلیه ترجمه هایی که این سایت ارائه می نماید در سطح طلایی و همراه
 با بازخوانی می باشند.


    ترجمه براي چه زبان‌هايي انجام ميشود؟

    شما براي هر زباني كه سفارش داشته باشيد،ايران ترجمه آن را براي شما انجام ميدهد.در حال حاضر جهان ترجمه با پشتیبانی زبان‌های انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، روسی، عربی، ایتالیایی، ترکی استانبولی، ترکی آذری، آلمانی و ... دارای یکی از گسترده‌ترین تیم‌های ترجمه در کشور می‌باشد.

    نحوه تعيين قيمت و زمان تحويل سفارشات براي ترجمه‌ها چگونه است؟

    ما سفارشات ترجمه شما را بر اساس زمان تحويل  قيمت‌گذاري ميكنيم.سفارشات فوري(در اين حالت زمان انجام سفارش شما نصف و هزينه آن دو برابر محاسبه ميگردد).سفارشات نيمه فوري(در اين حالت زمان تحويل سفارش يك و نيم برابر زودتر و هزينه آن نيز يك و نيم برابر بيشتر در نظر گرفته ميشود).سفارشات عادي(در اين حالت سفارش شما شامل هيچ هزينه اضافی نميشود).

    از چه طريقي ميتوانم سفارش ترجمه خود را براي شما ارسال نمايم؟

    بهترين و آسانترين راه و گزينه پيشنهادي ما ثبت نام در سايت و ثبت سفارش ترجمه ميباشد.اما در صورتي كه دسترسي به اينترنت نداريد ميتوانيد از طريق فكس و ارسال پستي نيز سفارش ترجمه خود را دست ما برسانيد.

    اطلاع رساني در ايران ترجمه چگونه انجام ميگيرد؟

    تمامي مراحل انجام سفارش شما توسط اس‌ام‌اس و ايميل همزمان به شما اطلاع داده خواهد شد.

    نحوه محاسبه و قيمت گذاري شما بر اساس شمارش كلمات يا تعداد صفحات است؟

    در تمامي سفارشات و براي تمامي زبان‌ها حدود 250 كلمه يك صفحه استاندارد در نظر گرفته ميشود.

    نحوه پرداخت هزينه ترجمه‌ها چگونه است؟
 ميتوانيد از طريق واريز به حساب و يا عمليات كارت به كارت بانكي از طريق عابر بانك‌ها پرداخت را به انجام برسانيد 

    چگونه از انجام سفارش خود به نحو احسنت اطمينان حاصل كنم؟

    تمامي سفارشات انجام شده در جهان ترجمه به مدت 48 ساعت داراي گارانتي ميباشد.در صورتي كه به هر دليلي از نحوه انجام سفارش خود ناراضي هستيد كافيست وارد سايت شده و از طريق گزينه پشتيباني سفارش مورد نظر علت نارضايتي خود را اعلام نماييد.

    آيا شما ترجمه از فايل‌هاي چندرسانه‌اي،صوت،فيلم و ساير موارد از اين دست را انجام ميدهيد؟

    بله.كافيست فايل يا فايل هاي مربوطه را به صورت ارسال پستي يا از طريق آپلود در فضاي اينترنت به دست ما برسانيد.از هر قسمت فايل و به هر شكلي كه شما بخواهيد كار ترجمه آن را براي شما انجام ميدهيم.


    من یک مترجم هستم.چگونه میتوانم با شما همکاری داشته باشم؟

    برای همکاری با جهان ترجمه به عنوان یک مترجم کافیست از منوی همکاران ما فرم ثبت نام مترجم را تکمیل و ارسال نمایید.در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

   
    من میخواهم با یکی از دوستان غیر ایرانی‌ام در خارج از کشور مکالمه تلفنی داشته باشم.آیا شما میتوانید در این زمینه به من کمک کنید؟

    مطمئناً.برای هماهنگی در این زمینه کافیست با دفتر جهان ترجمه تماس بگیرید.و یا از طریق فرم ارتباط با ما برای ما پیام بگذارید.

    شرکت ما در هفته آینده به مدت چند روز مهمان خارجی دارد.آیا جهان ترجمه میتواند مترجمینی را بصورت پاره وقت یا تمام وقت در اختیار ما قرار دهد؟

    بله.برای هماهنگی در این زمینه کافیست با دفتر جهان ترجمه تماس بگیرید.و یا از طریق فرم ارتباط با ما برای ما پیام بگذارید.

    شرکت ما میخواهد یک کنفرانس با حضورمهمانان خارجی در ایران برگزار کند.آیا جهان ترجمه میتواندتیم ترجمه‌ای در اختیار شرکت قرار دهد؟

    بله.برای هماهنگی در این زمینه کافیست با دفتر جهان ترجمه تماس بگیرید.و یا از طریق فرم ارتباط با ما برای ما پیام بگذارید.

    ما میخواهیم علاوه بر زبان فارسی،نسخه زبانهای دیگری نیز برای سایت خود داشته باشیم.آیا شما این کار را برای ما انجام میدهید؟

    بله.اگرمیخواهید یک سایت چند زبانه داشته باشید،کافیست از طریق فرم تماس با ما در سایت و یا شماره تلفن جهان ترجمه با ما تماس بگیرید.ما از ابتدای طراحی سایت تا انتها در کنار شما خواهیم بود.

    قبلاً سفارش ترجمه اي ثبت كرده ام و از ترجمه آن راضي هستم.آيا ميتوانيم من بعد نيز سفارشات خود را به همان مترجم واگذار كنم؟

    البته.كافيست هنگام ثبت سفارش در قسمت توضيحات ذكر بفرماييد كه مايل هستيد اين سفارش نيز به مترجم سفارش قبل شما (شماره سفارش را ذكر فرماييد) واگذار گردد.

 

تازه ترین نوشته ها و اخبار
» راه اندازی وبسایت جهان ترجمه - 15 تیر 1395

 

تازه ترین اخبار فناوری